Strona główna   >   Oferty pracy   >   Technik administracji

Technik administracji

Powiatowy Urząd Pracy w Miliczu, dolnośląskie / Milicz, 2021-02-10

Powiatowy Urząd Pracy w Miliczu
Miejsce pracy: Milicz
Numer: StPr/21/0039
OBOWIĄZKI:
zapoznanie się ze strukturą organizacyją Urzędu oraz aktami prawnymi regulującymi jego funkcjonowanie, zapoznanie się z zadaniami nalożonymi na Urząd,zapoznanie się z aktami prawnymi (podatkowymi), wzorami druków i formularzy podatkowych,obsługiwanie podatnika w zakresie wydawania druków i formularzy oraz przyjmowania dokumentów,zapoznanie się z systemami komputerowymi Urzędu,obsługa zajęć wierzytelności,obsługa systemu CZM (czynności majątkowe),wprowadzanie w systemie SSP danych zawartych w deklaracjach i zgloszeniach w sprawie podatku od czynności cywilnoprawnych i podatku od spadków i darowizn,stosowanie przepisów prawa dotyczących dostępu do informacji publicznej tajemnicy służbowej oraz ochrony danych osobowych,obsługiwanie sprzętu i urządzeń techniki biurowej oraz korzystanie z programów komputerowych w pracy biurowej,przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz stosowanie przepisów prawa dotyczących ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: kultura osobista
Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: pracowitość
Uprawnienia: dążenie do rozwoju zawodowego
Uprawnienia: zdolność analitycznego myślenia
Uprawnienia: współpracy

Miejsce pracy:

Milicz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Miliczu

dzisiaj

CCC S.A.

dolnośląskie, Polkowice

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

dolnośląskie, Bielany Wrocławskie

wczoraj