Strona główna   >   Oferty pracy   >   Stażysta -wydział gospodarki przestrzennej

Stażysta -wydział gospodarki przestrzennej

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią, kujawsko-pomorskie / Szubin, 2021-02-05

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Miejsce pracy: Szubin
Numer: StPr/21/0064
OBOWIĄZKI:
aktualizacja systemu informacji przestrzennej Gminy Szubin, przygotowywanie zawiadomień w sprawach dotyczących decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu, kompletowanie akt sprawy dotyczących zagospodarowania przestrzennego, archiwizacja dokumentów, przygotowywanie korespondencji do wysyłki, przygotowywanie dokumentów do opracowania projektów zabudowy i zagospodarowania terenu dla urbanistyOferta stażu - przeznaczona dla osób bezrobotnych do 30 roku życia - zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy:

Szubin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

dzisiaj

CCC S.A.

dolnośląskie, Polkowice

dzisiaj

Aiut sp. z o.o.

śląskie, Gliwice

dzisiaj

EKOPLON

świętokrzyskie, Grabki Duże