Strona główna   >   Oferty pracy   >   Stażysta realizujący zadania na stanowisku ds. opracowania decyzji i korespondencji

Stażysta realizujący zadania na stanowisku ds. opracowania decyzji i korespondencji

Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy, podkarpackie / Dębica, 2021-02-18

Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy
Miejsce pracy: Dębica
Numer: StPr/21/0184
OBOWIĄZKI:
REJESTRACJA KORESPONDENCJI PRZYCHODZĄCEJ, SPORZĄDZANIE PISM KIEROWANYCH DO KLIENTÓW ORAZ DECYZJI W SPRAWACH ŚWIADCZENIOWYCH
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, ekonomiczne
Wykształcenie: pomaturalne/policealne, ekonomiczne

Wymagania inne:

MINIMALNE KWALIFIKACJE - ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA

Miejsce pracy:

Dębica

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

dzisiaj

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.

łódzkie, Stryków

dzisiaj

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

mazowieckie, Warszawa

dzisiaj