Strona główna   >   Oferty pracy   >   Specjalista zdrowia publicznego

Specjalista zdrowia publicznego

Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej, małopolskie / Sucha Beskidzka, 2021-02-22

Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej
Miejsce pracy: Sucha Beskidzka
Numer: StPr/21/0152
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie rejestrów podejrzeń i zachorowań na choroby zakaźne podlegające obowiązkowi zgłaszania, prowadzenie rejestu dodatnich wyników badń bakteriologicznych, prowadzenie rejestru zatruć pokarmowych, opracowywanie raportów, udział w programach i akcjach prozdrowotnych itp.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: zdrowie publiczne

Wymagania inne:

Wykształeceni wyższe o kierunku: zdrowie publiczne, biologia, pielęgniarstwo, specjalista ochrony środowiska, promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej, administracja, praca socjalna

Miejsce pracy:

Sucha Beskidzka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

podkarpackie, Mielec

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie, Tomaszów Mazowiecki

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce

mazowieckie, Tobolice

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Opatowie

świętokrzyskie, Opatów