Strona główna   >   Oferty pracy   >   Specjalista zdrowia publicznego

Specjalista zdrowia publicznego

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej, śląskie / Dąbrowa Górnicza, 2021-01-25

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/20/0958
OBOWIĄZKI:

Praca w związku ze zwalczaniem epidemii COVID-19, polegająca w szczególności na: - przeprowadzaniu wywiadów epidemilogicznych, - wprowadzaniu danych do sytemu teleinformatycznego, - wydawaniu zaświadczeń dla osób objętych kwarantanną, - udzielaniu informacji telefonicznej lub drogą mailową dla osób objętych kwarantanną lub izolacją, - opracowywanie sprawozdań statystycznych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagania inne:

!!!!!!!!W TYM W TRAKCIE STUDIÓW!!!!! zdrowie publiczne, ochrona środowiska, bhp, inż. sanitarna lub pokrewne

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej