Strona główna   >   Oferty pracy   >   Specjalista ds. administracji biurowej

Specjalista ds. administracji biurowej

Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach, lubuskie / Słubice, 2021-02-15

Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach
Miejsce pracy: Słubice
Numer: StPr/21/0023
OBOWIĄZKI:
Pracownik będzie głównie odpowiedzialny za: 1. Odpowiednie przygotowania do początkowego etapu zakładania firmy, w tym wynajem biura / magazynu, skierowany lokalnie system pracy firmy, rekrutacja nowych pracowników itp.2. Codzienne zarządzanie biurem3. Zarządzanie magazynem, w tym logistykę i dostawy4. Inne sprawy firmowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: polski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: biegła obsługa komputera (internet, Microsoft Office)

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Posiadanie doświadczenia w zarządzaniu administracyjnym

Miejsce pracy:

Słubice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach

dzisiaj

SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie

małopolskie, Kraków

dzisiaj

Compensa TU na Życie S.A.

lubuskie, Gorzów Wielkopolski

dzisiaj

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group

mazowieckie, Warszawa

dzisiaj

MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

mazowieckie, Pruszków