Strona główna   >   Oferty pracy   >   Specjalista do spraw obsługi posprzedażowej

Specjalista do spraw obsługi posprzedażowej

Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie, pomorskie / Kwidzyn, 2021-02-22

Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie
Miejsce pracy: Kwidzyn
Numer: StPr/21/0022
OBOWIĄZKI:
wprowadzanie umów do systemu, sporządzanie dokumentacji, rozpatrywanie reklamacji, sporządzanie raportów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

konieczne wykształcenie wyższe, kierunek wykształcenia mile widziany logistyka, mile widziane doświadczenie zawodowe, Program aktywizacji zawodowej bezrobotnych w regionach wysokiego bezrobocia

Miejsce pracy:

Kwidzyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

wczoraj

CCC S.A.

dolnośląskie, Polkowice

2021-03-07

ManpowerGroup Sp. z o.o.

pomorskie, Gdańsk

2021-03-05

Avenga

mazowieckie, Warszawa

2021-03-04

Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

dolnośląskie, Kamienna Góra