Strona główna   >   Oferty pracy   >   Sekretarz sądowy-stazysta

Sekretarz sądowy-stazysta

Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie, lubuskie / Świebodzin, 2021-03-02

Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie
Miejsce pracy: Świebodzin
Numer: StPr/21/0117
OBOWIĄZKI:
- szkolenie bhp i ppoż.- zapoznanie z całokształtem funkcjonowania przedsiębiorstwa/instytucji- ewidencja pism i dokumentów wpływających do Oddziału Administracyjnego - wysyłanie korespondencji- redagowanie pism- rejestracja wpływających do Oddziału Administracyjnego faktur i rachunków- przygotowywanie dokumentacji do archiwum zakładowego i sporządzanie spisów zdawczo odbiorczych- obsługa urządzeń biurowych: faks, kserokopiarka, komputer
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Uprawnienia: Obsługa urządzeń biurowych
Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Świebodzin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie

dzisiaj

CCC S.A.

mazowieckie, Warszawa

dzisiaj

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.

łódzkie, Stryków

dzisiaj

Atos Poland Global Services sp. z o. o.

warmińsko-mazurskie, Elbląg