Strona główna   >   Oferty pracy   >   Sekretarka/pracownik administracyjno-biurowy

Sekretarka/pracownik administracyjno-biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie, opolskie / Nysa, 2021-02-22

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Miejsce pracy: Nysa
Numer: StPr/21/0268
OBOWIĄZKI:
wg programu
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

wymagania: wyksztalcenie min. średnie lub wyzsze, kierunek ekonomiczny lub administracyjny, umiejetnosc obsługi komputera, pakietu Office, komunikatywność, mobilnośćkandydat: BRAKStaz 6 miesiecznyGwarancja zatrudnienia 3 mies, pełny etatProgram POWER/RPO

Miejsce pracy:

Nysa

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

dzisiaj

Monday Development SA

wielkopolskie, Poznań

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy

wielkopolskie, Konin

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

pomorskie, Chmielno

wczoraj

pomorskie, Migi