Strona główna   >   Oferty pracy   >   Sekretarka notarialna

Sekretarka notarialna

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej, mazowieckie / Ostrów Mazowiecka, 2021-02-10

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej
Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka
Numer: StPr/21/0030
OBOWIĄZKI:

Prowadzenie repertoriów wszystkich czynności notarialnych; pisanie na maszynie lub z wykorzystaniem komputera dokumentów sporządzanych w kancelarii notarialnej; sporządzanie i wydawanie wypisów aktów notarialnych; wykonywanie czynności związanych z poświadczeniami; udzielanie interesantom podstawowych informacji dotyczących trybu czynności notarialnych, orientacyjnych kosztów, niezbędnych dokumentów potrzebnych do dokonania czynności notarialnych; prowadzenie korespondencji; opracowywanie sprawozdań statystycznych; wykonywanie czynności kasjera.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Kontaktowość, znajomość podstaw prawa

Miejsce pracy:

Ostrów Mazowiecka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

pomorskie, Kartuzy

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

śląskie, Jaworzno

dzisiaj

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

małopolskie, Kraków

dzisiaj