Strona główna   >   Oferty pracy   >   Samodzielny Referent w Kwesturze

Samodzielny Referent w Kwesturze

Politechnika Wrocławska, dolnośląskie / Wrocław, 2021-02-17

Kwestura Politechniki Wrocławskiej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: SRK/DWR/01/2021

Osoba zatrudniona na stanowisku Samodzielnego Referenta będzie odpowiedzialna za realizację zadań związanych z wykonywaniem dyspozycji przelewów krajowych i zagranicznych realizowanych przez Sekcję Rozliczeń Finansowych . Do jej zadań należeć będzie również obsługa kartoteki kontrahentów i osób fizycznych oraz realizacja wniosków związanych z wydawaniem i obsługą służbowych kart płatniczych .

Zakres obowiązków:
  • realizacja przelewów krajowych i zagranicznych,
  • obsługa kartoteki kontrahentów krajowych i zagranicznych oraz osób fizycznych,
  • obsługa płatności związanych z dyspozycjami realizowanymi przez Pocztę Polską,
  • obsługa list stypendialnych,
  • obsługa i ewidencja lokat bankowych, stanowiących zabezpieczenie umów zawieranych przez PWr,
  • obsługa wniosków oraz dokumentacji związanej z wydawaniem służbowych kart płatniczych,
  • obsługa wyciągów bankowych,
  • wykonywanie przelewów związanych z obsługą Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej, działającej przy PWr,
  • współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi Uczelni (udzielanie niezbędnych wyjaśnień, przekazywanie informacji).
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub przy wykonywaniu podobnego zakresu czynności będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziane doświadczenie zdobyte w pracy w sektorze bankowym,
  • profesjonalizm i zaangażowanie w podejściu do wykonywanych zadań,
  • chęć samodoskonalenia zawodowego,
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji,
  • umiejętność zarządzania czasem,
  • umiejętność współpracy w zespole
  • sumienność, dokładność, wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na prestiżowej i renomowanej uczelni,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenia umożliwiające dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • pakiet świadczeń dodatkowych.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Politechnikę Wrocławską z siedzibą we Wrocławiu przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO).

dzisiaj

SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie

małopolskie, Kraków

dzisiaj

Compensa TU na Życie S.A.

lubuskie, Gorzów Wielkopolski

dzisiaj

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group

mazowieckie, Warszawa

dzisiaj

MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

mazowieckie, Pruszków