Strona główna   >   Oferty pracy   >   Referent ds. administracyjno - technicznych

Referent ds. administracyjno - technicznych

Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku, opolskie / Moszna, 2021-02-06

Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku
Miejsce pracy: Moszna
Numer: StPr/20/0573
OBOWIĄZKI:
realizowanie zakupów doraźnych i w ramach zawartych umów, ewidencjonowanie i opisywanie faktur zakupowych, prowadzenie rejestrów i ewidencji, ewidencjonowanie i opisywanie faktur zakupowych,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Obsługa urządzeń biurowych.
Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera

Wymagania inne:

Oferta stażu dla osób bezrobotnych, program POWER/RPO, zatrudnienie po stażu 6m-cy w pełnym wymiarze czasu pracy

Miejsce pracy:

Moszna

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku

2021-03-05

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

pomorskie, Wejherowo

2021-03-05

2021-03-05

Powiatowy Urząd Pracy w Łosicach

mazowieckie, Łosice

2021-03-02

Powiatowy Urząd Pracy w Giżycku

warmińsko-mazurskie, Giżycko