Strona główna   >   Oferty pracy   >   Referent ds. administracyjno-księgowych

Referent ds. administracyjno-księgowych

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach, śląskie / Gliwice, 2021-02-15

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/0266
OBOWIĄZKI:
Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, (Projekt POWER).Wykształcenie : min.średnie ekonomiczne (rachunkowość lub pokrewne); podstawowa znajomość języka angielskiego; obsługa komputera; zakres obowiązków: prowadzenie spraw kadrowych, księgowanie faktur, prowadzenie sekretariatu; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy do spraw rachunkowości i księgowości
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

2021-02-26

Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

mazowieckie, Mała Wieś

2021-02-26

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

lubuskie, Zielona Góra

2021-02-26

Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

zachodniopomorskie, Złocieniec

2021-02-26

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim

wielkopolskie, Grodzisk Wielkopolski