Strona główna   >   Oferty pracy   >   Referent do spraw zatrudniania cudzoziemców

Referent do spraw zatrudniania cudzoziemców

Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej, dolnośląskie / Środa Śląska, 2021-02-05

Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej
Miejsce pracy: Środa Śląska
Numer: StPr/21/0043
OBOWIĄZKI:

Kontakt z kandydatami szukającymi pracy. Zarządzanie i aktywne budowanie bazy kandydatów , administrowanie dokumentacją personalną , dobra znajomość j. polskiego i rosyjskiego (j. ukraiński mile widziany) ,współpraca z Urzędem Pracy i innymi Urzędami w zakresie zatrudniania obcokrajowców.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Dokładność, systematyczność i terminowość w wykonywaniu zadań, kreatywność w rozwiązywaniu problem.

Wymagania inne:

praca w godz.8-16

Miejsce pracy:

Środa Śląska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Zwoleniu

mazowieckie, Zwoleń

dzisiaj

Emtor Spółka z o.o.

dolnośląskie, Wrocław

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

mazowieckie, Radom

dzisiaj

Nordea Bank Abp SA Oddział w Polsce

łódzkie, Łódź