Strona główna   >   Oferty pracy   >   Recepcjonista/ka

Recepcjonista/ka

Trenkwalder, mazowieckie / Warszawa, 2021-03-01

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: REC/WAW/0221
Obowiązki:
  • pierwszy kontakt z klientem wewnętrznym oraz zewnętrznym,
  • obsługa linii telefonicznej,
  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą,
  • zamawianie materiałów biurowych,
  • pomoc w sprawach administracyjnych,
  • współpraca z innymi działami firmy.
Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • pozytywne nastawienie oraz łatwość nawiązywana relacji.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na 1/2 etatu,
  • pracę w stabilnej organizacji,
  • pracę od poniedziałku do piątku.

dzisiaj

Auto Fus Group

podlaskie, Białystok

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach

mazowieckie, Grójec

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

opolskie, Kępnica

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Turku

wielkopolskie, Olszówka