Strona główna   >   Oferty pracy   >   Recepcjonista

Recepcjonista

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego, mazowieckie / Błonie, 2021-02-22

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Miejsce pracy: Błonie
Numer: StPr/21/0195
OBOWIĄZKI:
odbieranie telefonów, wpisywanie rezerwacji w kalendarz,zapoznanie klienta z produktem strzelnicy, pisanie pism, prowadzenie wykazów broni, obsługa kasy fiskalnej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)
Uprawnienia: umiejętność obsługi urządzeń biurowych (faks, xero, skaner)

Wymagania inne:

mile widziana obsługa kasy fiskalnej

Miejsce pracy:

Błonie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

dzisiaj

E100 International Trade sp. z o.o

mazowieckie, Warszawa

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

śląskie, Sosnowiec

wczoraj

EWT Automotive Polska Sp. z o.o.

podlaskie, Jeżewo Stare koło Białegostoku

2021-02-26

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

małopolskie, Modlniczka