Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik wydziału

Pracownik wydziału

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim, wielkopolskie / Ociąż, 2021-02-05

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim
Miejsce pracy: Ociąż
Numer: StPr/21/0156
OBOWIĄZKI:
- obsługa maszyny , - składanie materacy przy taśmie, - zakładanie pokrowców na materace, - obsługa rolownicy, - obsługazgrzewarki, - odbieranie gotowych materacy z taśmy transportującej, - obsługa owijarki, - odwożenie za pomocą paleciaka,spakowanych materacy na pole odkładcze - odbiór gotowego wyrobu z maszyny, - układanie pianki na pletach lub wózkachtransportowych, - osoby odpowiedzialne za kompletyzację surowca, - układanie na paletach lub wózkach transportowych- klejenie pianki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Umiejętność obsługi maszyn produkcyjnych
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Ociąż

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

dzisiaj

CCC S.A.

dolnośląskie, Polkowice

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

dolnośląskie, Bielany Wrocławskie

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

małopolskie, Tarnów