Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik - Wsparcie Sprzedaży

Pracownik - Wsparcie Sprzedaży

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group , mazowieckie / Warszawa, 2021-02-21

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy.

Miejsce pracy: Warszawa
Jakie będą Twoje obowiązki?
  • Weryfikacja dokumentów
  • Tworzenie bazy danych
  • Rozliczanie egzaminów zdalnych
  • Obsługa administracyjna
Co oferujemy:
  • Zatrudnienie w ramach umowy zlecenia
  • Dogodną lokalizację pracy (Aleje Jerozolimskie 162)
  • Przyjazny zespół Pracowników
  • Współpracę na dłuży okres
Czego oczekujemy:
  • Dyspozycyjność do pracy ok. 30-40h tygodniowo
  • Bardzo dobrej znajomości MS Office, w szczególności MS Excel (np. wyszukaj pionowo)
  • Znajomości obsługi urządzeń biurowych
  • Dokładność, sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania

dzisiaj

APS Energia S.A.

mazowieckie, Stanisławów Pierwszy k/ Warszawy

dzisiaj

Kajima Poland Sp. z o.o.

dolnośląskie, Psary