Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik kancelaryjny

Pracownik kancelaryjny

Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu, zachodniopomorskie / Myślibórz, 2021-02-22

Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu
Miejsce pracy: Myślibórz
Numer: StPr/21/0068
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się z regulaminem pracy. Organizowanie stanowiska pracy zgodnie z przepisami i zasadami BHP, ochrony ppoż, ergonomii i ochrony środowiska. Przyjmowanie, rozdzielanie i wysyłanie korespodencji oraz przesyłek. Wpisywanie korespodencji do dziennika korespondencyjnego zgodnie z klasyfikacją.kontrola kompletności korespodencji wysyłąnej, sprawdzanie czy pismo jest podpisane i zawiera konieczne załączniki oraz czy ma znak i datę. Odciskanie niezbędnych pieczęci i adresowanie. Udzielanie informacji interesantom, a wrazie potrzeby kierowanie ich do właściwych komórek organizacyjnych.Kserowanie i laminowanie dokumentów, skanowanie. Uzupełnianie ksiąg i rejestrów szkolnych. Wyrabianie i podbijanie legitymacji uczniom. Obsługa faksu. Redagowanie i wysyłanie korespodencji szkolnej. Praca z programami komputerowymi obsługiwanymi przez sekretariat.Praca od 7:00 do 15:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Myślibórz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu

dzisiaj

ACS SŁUCHMED Sp. z o.o.

lubelskie, Lublin

dzisiaj

RAIL POLSKA SP. Z O.O.

małopolskie, Oświęcim

dzisiaj

dolnośląskie, Oleśnica

wczoraj

zachodniopomorskie, Dębno