Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik kancelaryjny

Pracownik kancelaryjny

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie, lubelskie / Lublin, 2021-01-30

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/21/0075
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie, rozdzielanie i wysyłanie korespondencji. Obsługa Interesantów Biura Podatkowego. Udzielanie informacji, prowadzenie rejestru korespondencji. Monitorowanie prawidłowego obiegu dokumentów. Obsługa Klientów pod względem formalno księgowym, wprowadzanie dokumentów do systemu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: dokładność, solidność, motywacja do pracy
Uprawnienia: umiejętność pracy z dokumentami kancelaryjnymi i księgowymi
Uprawnienia: wiedza z zakresu podatków i księgowości

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

podkarpackie, Mielec

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie, Tomaszów Mazowiecki

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce

mazowieckie, Tobolice

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Opatowie

świętokrzyskie, Opatów