Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik kancelaryjny-sekretarka

Pracownik kancelaryjny-sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu, kujawsko-pomorskie / Golub-Dobrzyń, 2021-02-24

Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Miejsce pracy: Golub-Dobrzyń
Numer: StPr/21/0104
OBOWIĄZKI:

pomoc w obsłudze sekretariatu szkoły, obsługa interesantów, obsługa urządzeń biurowych, przygotowywanie poczty do wysyłki, zakup materiałów biurowych, pomoc w prowadzeniu strony internetowej szkoły oraz funpage, tworzenie plakatów na uroczystości szkolne, rejestrowanie pism przychodzących i wychodzących

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Golub-Dobrzyń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

dolnośląskie, Bielany Wrocławskie

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

małopolskie, Tarnów

wczoraj

Gdański Urząd Pracy

pomorskie, Gdańsk

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

małopolskie, Chrzanów