Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik Dziekanatu Wydziału Nauk o Zdrowiu

Pracownik Dziekanatu Wydziału Nauk o Zdrowiu

Uniwersytet Medyczny w Lublinie, lubelskie / Lublin, 2021-02-24

Uniwersytet Medyczny w Lublinie ogłasza nabór na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

Główne zadania:

  • Prowadzenie spraw i dokumentacji związanej z tokiem studiów anglojęzycznych na kierunku pielęgniarstwo i położnictwo
  • Przygotowywanie projektów decyzji administracyjnych
  • Obsługa sesji egzaminacyjnej
  • Przygotowywanie dyplomów ukończenia studiów i suplementów
  • Umiejętność sprawnego poruszania się w systemach informatycznych
  • Prowadzenie w języku angielskim strony internetowej dziekanatu
  • Prowadzenie fanpaga
  • Prowadzenie i ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej zgodnie z obowiązującą instrukcją kancelaryjną
  • Archiwizowanie dokumentacji
  • Współudział w organizowaniu uroczystości wydziałowych, konferencji
  • Czynności administracyjne związane ze współpracą z innymi jednostkami organizacyjnymi WNoZ oraz Uczelni
  • Wykonywanie czynności regulaminowych zleconych przez Dziekana Wydziału oraz Kierownika Dziekanatu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - preferowana filologia angielska
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie potwierdzona certyfikatem
  • Biegła znajomość Pakietu Microsoft Office,
  • Umiejętność profesjonalnego konstruowania pism,
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i budowania relacji, otwartość i proaktywność w podejmowanych zadaniach,
  • Rzetelność i odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, umiejętność radzenia sobie z presją czasu i wielozadaniowością,
  • Gotowość do poszerzania wiedzy z zakresu szkolnictwa wyższego,
  • Mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Dynamiczną i interesującą pracę w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy,
  • Szeroki pakiet socjalny.

dzisiaj

SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie

małopolskie, Kraków

dzisiaj

Compensa TU na Życie S.A.

lubuskie, Gorzów Wielkopolski

dzisiaj

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group

mazowieckie, Warszawa

dzisiaj

MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

mazowieckie, Pruszków