Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy/obsługa klienta (0360)

Pracownik biurowy/obsługa klienta (0360)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy, kujawsko-pomorskie / Dobrcz, 2021-02-22

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Miejsce pracy: Dobrcz
Numer: StPr/21/0360
OBOWIĄZKI:
Kompleksowa realizacja procesu sprzedaży: konstruowanie i prezentacja ofert, negocjacje handlowe, Budowanie i aktualizacja bazy kontrahentów,Prowadzenie reklamacji,Budowanie trwałych, partnerskich i biznesowych relacji z Klientami i poprzez kontakty drogą elektroniczną i telefoniczną,Definiowanie potencjału i analiza rynku, analiza działań konkurentów,Utrzymywanie wysokiego poziomu wiedzy fachowej i znajomości oferty firmy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: A.18 Prowadzenie sprzedaży
Uprawnienia: bardzo wysoka kultura osobista
Uprawnienia: bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : prawo jazdy kat B, realizowanie wyznaczonych celów, umiejętność pracy w zespole,[Inne] : wykształcenie kierunkowe mile widziane (zootechnika, rolnictwo lub marketing)

Miejsce pracy:

Dobrcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

dzisiaj

CCC S.A.

dolnośląskie, Polkowice

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

dolnośląskie, Bielany Wrocławskie

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

małopolskie, Tarnów