Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy/magazynier

Pracownik biurowy/magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej, podkarpackie / Kolbuszowa, 2021-03-02

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Miejsce pracy: Kolbuszowa
Numer: StPr/21/0123
OBOWIĄZKI:
-Prowadzenie korespondencji biurowej.-Gromadzenie, rejestracja i przetwarzanie informacji niezbędnych do wykonywania zadań jednostki organizacyjnej.-Sporządzanie, przechowywanie i archiwizacja dokumentów związane z funkcjonowaniem jednostki organizacyjnej.-Obsługiwanie sprzętu biurowego.-Wykonywanie obliczeń oraz tworzenie baz danych.-Organizacja pracy biura.-Zbieranie informacji telefonicznych.-Obsługiwanie programów oraz urządzeń biurowych.przyjmowanie towarów do magazynu, uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym, sporządzanie odpowiedniej dokumentacji;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

chęci do pracy,dokładność, sumienność, punktualność, obsługa urządzen biurowych.

Miejsce pracy:

Kolbuszowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej

dzisiaj

Fixemer Logistics GmbH (Sp. z o.o.)

wielkopolskie, Poznań

dzisiaj

ACS SŁUCHMED Sp. z o.o.

lubelskie, Lublin

dzisiaj

RAIL POLSKA SP. Z O.O.

małopolskie, Oświęcim