Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie, wielkopolskie / Dolnik, 2021-11-19

Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie
Miejsce pracy: Dolnik
Numer: StPr/21/0726
OBOWIĄZKI:

przeprowadzanie analiz rynku i przygotowanie prezentacji ofert handlowych i raportów, pozyskiwanie klientów i budowanie sieci sprzedaży, realizacja zadań Systemu Zarządzania Jakością

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: kultura osobista
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: znajomość pakietu MS Office

Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe: mile widziane

Miejsce pracy:

Dolnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie