Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie, mazowieckie / Piaseczno, 2021-02-18

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Miejsce pracy: Piaseczno
Numer: StPr/21/0347
OBOWIĄZKI:
wykonywanie doraźnych poleceń przełożonych, które dotyczą pracy, odbieranie, przełączanie rozmów telefonicznych, obsługa korespondencji firmowej czy urzędowej, przyjmowanie i obsługa interesantów, planowanie i organizacja spotkań, konferencji, szkoleń itp., nadzór nad dokumentacją firmową czy urzędową, obsługa urządzeń biurowych (szeroko pojmowana)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy:

Piaseczno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

małopolskie, Chrzanów

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie, Tomaszów Mazowiecki

wczoraj

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach

małopolskie, Siepraw