Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu, zachodniopomorskie / Barlinek, 2021-02-16

Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu
Miejsce pracy: Barlinek
Numer: StPr/21/0003
OBOWIĄZKI:

Sporządzanie dokumentacji firmowej,obsługa kontrahentów,przyjmowanie i realizowanie zamowień,sporządzanie certyfikatów.Przygotowywanie dokumentacji księgowej. Praca w terenie

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: Doświadczenie w zawodzie (wymagany staż - lata: 3)

Wymagania inne:

Wymagane doświadczernie w pracy biurowej

Miejsce pracy:

Barlinek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim

mazowieckie, Sokołów Podlaski

dzisiaj

EWT Automotive Polska Sp. z o.o.

warmińsko-mazurskie, Olsztyn

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

warmińsko-mazurskie, Elbląg