Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu, wielkopolskie / Poznań, 2021-02-05

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/0561
OBOWIĄZKI:
Obsługa urządzeń biurowych; Uzupełnienie baz danych; Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej; Przygotowywanie sprawozdań i raportów; Stały kontakt z pracownikami posługującymi się językami obcymi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: białoruski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Obsługa biurowych programów komputerowych, internetu, multimediów, urządzeń biurowych
Uprawnienia: dobra znajomość MS Office ( w szczególności Excel)

Wymagania inne:

Doświadczenie w pracy związanej z zatrudnianiem obcokrajowców. Znajomość procedur rekrutacji obcokrajowców.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

dzisiaj

Hasco-Lek S.A.

dolnośląskie, Wrocław

dzisiaj

TSL Sp. z o.o.

lubelskie, Chełm

dzisiaj

ManpowerGroup Sp. z o.o.

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim

mazowieckie, Młynarze