Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego, małopolskie / Podegrodzie, 2021-02-18

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Miejsce pracy: Podegrodzie
Numer: StPr/21/0212
OBOWIĄZKI:
Obsługa urządzeń biurowych oraz komputera. Praca dla osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności. Wymagana bardzo dobra znajomość obsługi komputera. Praca przy przygotowaniu ofert handlowych oraz kosztorysów. Wymagane zdyscyplinowanie i determinacja do wykonywania pracy biurowej. Mile widziana znajomość obsługi programu Autocad. Praca w godz. 7.00-15.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: bardzo dobra obsługa komputera

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: Obsługa programu AutoCAD

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej i motywacja do pracy oraz zdyscyplinowanie

Miejsce pracy:

Podegrodzie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

wczoraj

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku

pomorskie, Gdańsk

wczoraj

Morad Sp. z o.o.

pomorskie, Tuchom

wczoraj

Agrocentrum Sp. z o.o.

opolskie, Księży Las k./Strzelec Opolskich

wczoraj

Ekos Poznań Sp. z o.o.

wielkopolskie, Poznań