Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy - referent ds. administracji - staż

Pracownik biurowy - referent ds. administracji - staż

Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach, opolskie / Krępna, 2021-02-22

Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach
Miejsce pracy: Krępna
Numer: StPr/21/0047
OBOWIĄZKI:

Staż w Krępnej. Prowadzenie korespondencji, prowadzenie obiegu dokumentów, prace magazynowe, pomoc w prowadzeniu strony internetowej, archiwiazcja.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy:

Krępna

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach

dzisiaj

Nordea Bank Abp SA Oddział w Polsce

łódzkie, Łódź

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

małopolskie, Chrzanów

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie, Tomaszów Mazowiecki

wczoraj