Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy - Asystent / Asystentka biura

Pracownik biurowy - Asystent / Asystentka biura

DAEAH Engineering & Construction Co. Ltd. Oddział w Polsce, zachodniopomorskie / Szczecin, 2021-02-23

Ogłoszenie numer: 4292407, z dnia 2021-02-23

DAEAH Engineering & Construction Co. Ltd. Oddział w Polsce

W związku z rozwojem firmy, DAEAH E&C CO., LTD. Oddział w Polsce poszukuje osoby do pracy w siedzibie biura w Szczecinie.

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

  • bieżące prace administracyjno-biurowe
  • zarządzanie obiegiem dokumentacji oraz jej archiwizacja
  • pomoc w zapewnieniu prawidłowego i terminowego obiegu dokumentów finansowych
  • współpraca w zakresie przekazywania dokumentów do księgowości
  • wsparcie działu HR i Finansów w razie potrzeby

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS OFFICE
  • język angielski na poziomie komunikatywnym  (jest to główny język w biurze)
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • mile widziane doświadczenie w księgowości lub kadrach

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • niezbędne narzędzia pracy
  • siedzibę firmy w centrum miasta

dzisiaj

ACS SŁUCHMED Sp. z o.o.

lubelskie, Lublin

dzisiaj

Cloud Best Sp. z o.o.

mazowieckie, Warszawa

dzisiaj

Sunreef Venture S. A.

pomorskie, Gdańsk

dzisiaj

Nordea Bank Abp SA Oddział w Polsce

łódzkie, Łódź