Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy - archiwista

Pracownik biurowy - archiwista

Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie, warmińsko-mazurskie / Braniewo, 2021-02-16

Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie
Miejsce pracy: Braniewo
Numer: StPr/21/0092
OBOWIĄZKI:
Nabycie wiedzy na temat płatności ze środków unijnych realizowanych przez ARiMR, Wspólnej Polityki Rolnej UE, instrumentów pomocy krajowej. Obsługa urządzeń biurowych, poznanie obiegu dokumentów, korespondencji, zakładanie teczek spraw, archiwizacja dokumentów.Zapoznanie się z instrukcją kancelaryjną i rzeczowym wykazem akt obowiązującym w ARiMR, zasadami prowadzenia ewidencji wniosków obszarowych i rolno-środowiskowo-klimatycznych, zalesianie gruntów rolnych, zasadami funkcjonowania systemu wpływu i wysyłki dokumentów, zasadami prowadzenia pocztowej książki nadawczej. Zapoznanie się ze sposobem zakładania teczek dotyczących wniosków obszarowych, o przyznanie płatności, zakładanie teczek dotyczących wniosków obszarowych, nabywanie wiedzy na temat programów unijnych realizowanych przez ARIMR. Zapoznanie z zasadami archiwizacji dokumentów, organizacja składnicy akt i prowadzeniem archiwum zakładowego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Dodatkowo: sprawna obsługa komputera w programach WORD i EXCEL, samodzielność i wysoka kultura osobista

Miejsce pracy:

Braniewo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

małopolskie, Chrzanów

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie, Tomaszów Mazowiecki

wczoraj

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach

małopolskie, Siepraw