Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik administracyjny

Pracownik administracyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim, wielkopolskie / Grodzisk Wielkopolski, 2021-02-10

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim
Miejsce pracy: Grodzisk Wielkopolski
Numer: StPr/21/0076
OBOWIĄZKI:
- Przyjmowanie korespondencji i wysyłka korespondencji- Przyjmowanie zawiadomień o zakończeniu budowy obiektu budowlanego- Przyjmowanie zgłoszeń o terminie rozpoczęcia robót budowlanych- Przyjmowanie wniosków o udzielenie pozwolenia na użytkowanie obiektu- Przygotowywanie projektów zaświadczeń- Prowadzenie rejestrów związanych z kompetencją organu nadzoru budowlanego- Wykonywanie innych poleceń
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Grodzisk Wielkopolski

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim

dzisiaj

Warszawski Uniwersytet Medyczny

mazowieckie, Warszawa

dzisiaj

CONTROL PROCESS S.A.

małopolskie, Kraków

dzisiaj

Grupa ERBUD

dzisiaj

Nordea Bank Abp SA Oddział w Polsce

łódzkie, Łódź