Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik administracyjny

Pracownik administracyjny

Klient portalu Praca.pl, małopolskie / Kraków, 2021-01-29

Ogłoszenie numer: 4155129, z dnia 2021-01-29

Klient portalu Praca.pl

Kancelaria Radców Prawnych działa od 2008 roku. Tworzą ją radcowie prawni i adwokaci o szerokim, europejskim doświadczeniu, co gwarantuje najwyższą jakość usług kancelarii.

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

Kancelaria prawna poszukuje osoby na stanowisko pracownika administracyjnego.

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Kontakt z klientami i instytucjami (sądy, urzędy, kancelarie notarialne)
  • Wystawianie dokumentów sprzedaży (faktur) i korekt
  • Nadzór i kontrola faktur zakupowych
  • Wykonywanie przelewów, kontrola płatności
  • Bieżąca obsługa sekretariatu kancelarii

Wymagania

Wymagania:

  • Ukończone studia wyższe lub w trakcie (studenci ostatnich lat)
  • Biegła umiejętność obsługi komputera (MS Office, Internet)
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
  • Dobra organizacja pracy
  • Dokładność i sumienność

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia (UoP)
  • prywatną opiekę medyczną
  • odpowiedni czas na wdrożenie
  • dodatkowe szkolenia
  • profesjonalną i miłą atmosferę pracy