Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik administracyjny szkoły i biura tłumaczeń

Pracownik administracyjny szkoły i biura tłumaczeń

Powiatowy Urząd Pracy w Oławie, dolnośląskie / Oława, 2021-02-09

Powiatowy Urząd Pracy w Oławie
Miejsce pracy: Oława
Numer: StPr/21/0052
OBOWIĄZKI:
prowadzenie sekretariatu szkoły i biura; prowadzenie kalendarza; przygotowywanie raportów z ilości tłumaczeń i ze szkoleń, z godzin pracy lektorów i tłumaczy; obsługa sprzętów biurowych i programów komputerowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Oława

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oławie

dzisiaj

Nordea Bank Abp SA Oddział w Polsce

łódzkie, Łódź

dzisiaj

Warszawski Uniwersytet Medyczny

mazowieckie, Warszawa

dzisiaj

CONTROL PROCESS S.A.

małopolskie, Kraków

dzisiaj

Grupa ERBUD