Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik administracyjno-biurowy

Pracownik administracyjno-biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie, warmińsko-mazurskie / Braniewo, 2021-02-18

Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie
Miejsce pracy: Braniewo
Numer: StPr/21/0093
OBOWIĄZKI:

Nabycie wiedzy na temat płatnosć ze środków unijnych realiowanych przezARiMR, Wspólnej Polityki Rolnej UE, instrumentów pomocy krajowej. Obsługa urządzeń biurowych, poznanie obiegu dokumentów, korespondencji, zakłądanie teczek spraw, archiwizacja dokumentów. Zapoznanie się z instrukcją kancelaryjną i rzeczowym wykazem akt obowiązującym w ARiMR, zasadami prowadzenia ewidencji wniosków obszarowych i rolno-środowiskowo-klimatycznych, zalesiania gruntów rolnych, zasadami funkcjonowania systemu wpływu i wysyłki dokumentów, zasadami prowadzenia pocztowej książki nadawczej, zapoznanie się ze zasadami przyznawania płatności bezpośrednich w kampanii 2018, 2019r., PRŚK ZGR, ONW, zasadami obsługi aplikacji e-Wniosek, Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, systemem rejestracji i identyfikacji zwierząt gospodarskich obowiązującym w UE. Zapoznanie się ze sposobem zakładania teczek, dotyczących wniosków obszarowych, obsługa poczty elektronicznej, nabywanie wiedzy na temat programów unijnych realizowanych przez ARiMR, Wspólnej Polityki Rolnej UE, instrumentów pomocy krajowej, obsługa urządzeń biurowych, obsługa klienta, doradztwo rolnicze.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

sprawna obsługa komputera w programach WORD, EXCEL, oraz samodzielność i wysoka kultura osobista;

Miejsce pracy:

Braniewo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

dzisiaj

Nordea Bank Abp SA Oddział w Polsce

łódzkie, Łódź

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

małopolskie, Chrzanów

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie, Tomaszów Mazowiecki

wczoraj