Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pomocnik bibliotekarza

Pomocnik bibliotekarza

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie, śląskie / Będzin, 2021-02-23

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/21/0150
OBOWIĄZKI:
Szkolenie BHP, ppoż. i stanowiskowe; konserwacja materiałów bibliotecznych, dbałość o estetykę i czystość księgozbioru; wykonywanie czynności bibliotecznych o charakterze porządkowym i kontrolnym, bieżące włączanie zwróconych zbiorów, kontrola prawidłowego układu książek na półkach; przygotowanie nowości wydawniczych do udostępnienia czytelnikom pod względem technicznym; pomoc w organizacji imprez kulturalno-edukacyjnych (organizacja przestrzeni, pomoc w przygotowaniu środków dydaktycznych); utrzymanie w stałej czystości i porządku pomieszczeń bibliotecznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie zasadnicze zawodowe/średnie; umiejętność pracy w zespole; czynniki fiz.: ergonomia, praca na wysokości do 3m, upadek, poślizgnięcie;czynniki biologiczne; wirusy, bakterie, roztocza kurzu, grzyby i pleśnie książkowe

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

2021-02-26

Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach

mazowieckie, Białobrzegi

2021-02-25

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

kujawsko-pomorskie, Brzozie

2021-02-25

Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

lubelskie, Zamość

2021-02-24

Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

warmińsko-mazurskie, Wilczęta