Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pomocnik bibliotekarza

Pomocnik bibliotekarza

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie, śląskie / Będzin, 2021-02-16

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/21/0117
OBOWIĄZKI:
Szkolenie BHP, ppoż. i stanowiskowe;konserwacja materiałów bibliotecznych, dbałość o estetykę i czystość ksiegozbioru; wykonywanie czynności bibliotecznych o charakterze porzadkowym i kontrolnym; bieżące włączanie zwróconych zbiorów, kontrola prawidłowego układu książek na półkach; przygotowanie nowości wydawniczych do udostepnienia czytelnikom pod wzgledem technicznym; pomoc w organizacji imprez kulturalno-edukacyjnych (organizacja przestrzeni, pomoc w przygotowaniu środków dydaktycznych); utrzymanie w stałej czystości i porzadku pomieszczeń bibliotecznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie zasadnicze zawodowe/średnie; umiejętność pracy w zespole; czynniki fizyczne: ergonomia, praca na wysokości do 3m, upadek, poślizgnięcie; czynniki biologiczne; wirusy, bakterie, roztocza kurzu, grzyby i pleśnie

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

2021-03-05

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

śląskie, Ślemień

2021-03-05

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

pomorskie, Ustka

2021-03-04

Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim

dolnośląskie, Lubomierz

2021-03-03

Miejski Urząd Pracy w Kielcach

świętokrzyskie, Kielce