Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pomocnik biblioteczny

Pomocnik biblioteczny

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy, kujawsko-pomorskie / Brzozie, 2021-02-25

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy
Miejsce pracy: Brzozie
Numer: StPr/21/0102
OBOWIĄZKI:

bezpośrednia obsługa czytelników biblioteki, udostępnianie zbiorów bibliotecznych; ubytkowanie księgozbioru, sporządzanie raportów z ubytkowania; wprowadzanie nowych książek do elektronicznego systemu bibliotecznego Mak Plus, wyszukiwanie właściwych opisów bibliograficznych, odpowiednie oznakowanie wprowadzonych pozycji i włączanie ich do księgozbioru; układanie książek na półkach; oklejanie i oznakowanie książek; pomoc w organizowaniu wydarzeń kulturalnych; pomoc przy tworzeniu nowej przestrzeni dla najmłodszych czytelników.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa pakietu biurowego MS OFFICE
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Min. poziom wykształcenia: średnie. Staż skierowany do kobiet w wieku 30 lat i powyżej.

Miejsce pracy:

Brzozie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

2021-03-05

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

śląskie, Ślemień

2021-03-05

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

pomorskie, Ustka

2021-03-04

Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim

dolnośląskie, Lubomierz

2021-03-03

Miejski Urząd Pracy w Kielcach

świętokrzyskie, Kielce