Strona główna   >   Oferty pracy   >   Operator wprowadzania danych

Operator wprowadzania danych

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej, lubelskie / Biała Podlaska, 2021-02-23

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Miejsce pracy: Biała Podlaska
Numer: StPr/21/0254
OBOWIĄZKI:
wprowadzanie danych do programu Rachmistrz GT i Płatnik, sprawdzanie poprawności danych nabywcy, archiwizowanie wprowadzonych danych(godziny pracy 8-16)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

kierunek/specjalność wykształcenia: techniczne, rachunkowe, handlowe, umiejętność obsługi programów Rachmistrz GT i Płatnik

Miejsce pracy:

Biała Podlaska

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

dzisiaj

TWO-UP DIGITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

małopolskie, Kraków

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Kozienicach

mazowieckie, Kozienice

wczoraj