Strona główna   >   Oferty pracy   >   Operator wprowadzania danych

Operator wprowadzania danych

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu, kujawsko-pomorskie / Świecie, 2021-01-25

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Miejsce pracy: Świecie
Numer: StPr/21/0017
OBOWIĄZKI:

obsługa systemów informatycznych w zakresie niezbędnym do realizacji zadań przyjmowanie formularzy, deklaracji podatkowych, wniosków oraz innych dokumentów sprawdzanie przyjętych formularzy, deklaracji podatkowych, wniosków pod kątem formalnej poprawności i kompletności prowadzenie niezbędnych rejestrów i ewidencji przygotowanie prostych pism, wezwań, odpowiedzi do podatników porządkowanie i segregowanie dokumentacji przygotowanie dokumentów do archiwum

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa technicznych urządzeń biurowych

Miejsce pracy:

Świecie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu