Strona główna   >   Oferty pracy   >   Młodszy Specjalista ds. Wsparcia w Biurze Sprzedaży

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia w Biurze Sprzedaży

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group, mazowieckie / Warszawa, wczoraj

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy.

Miejsce pracy: Warszawa
Jakie będą Twoje obowiązki?
  • Wsparcie Menedżerów Grupy Agentów
  • Koordynowanie nadawania dostępów i przepięć OFWCA
  • Monitorowanie nadawania dostępów przez Menadżerów
  • Rejestrowanie nowych i zmian w powiązaniach Biur Sprzedaży
  • Tworzenie raportów i zestawień na potrzeby Dyrektora Biura Sprzedaży
  • Kompletowanie i aktualizacja dokumentów cesji, umów i aneksów
  • Aktualizacja informacji w systemie oraz wsparcie dla Oddziałów
Co oferujemy?
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość wykupienia karnetu sportowego
  • Dofinansowania do kursów, szkoleń językowych i studiów podyplomowych
  • Zniżki na produkty ubezpieczeniowe
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (7:30-9:00)
  • Ambitne, rozwijające i różnorodne zadania
  • Home Office
Czego oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego
  • Doświadczenia w obszarze wsparcia sprzedaży oraz we współpracy z pośrednikami ubezpieczeniowymi
  • Mile widziane doświadczenie w branży ubezpieczeniowej
  • Praktycznej znajomości MS Excel i MS PowerPoint
  • Bardzo dużej kreatywności, samodzielności, dokładności i terminowości
  • Odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

wczoraj

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group

zachodniopomorskie, Szczecin

2021-02-26

PGE Paliwa Sp. z o.o.

małopolskie, Kraków

2021-02-25

Dekoma Sp. z o.o.

wielkopolskie, Poznań, Swarzędz