Strona główna   >   Oferty pracy   >   Młodszy Specjalista ds. Administracji

Młodszy Specjalista ds. Administracji

EOS KSI Polska Sp. z o.o, mazowieckie / Warszawa, 2021-02-15

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji w firmie,
  • przygotowywanie pism do wysyłki,
  • opracowywanie dokumentów i ich archiwizacja,
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego.
Od kandydatów oczekujemy:
  • skrupulatności, dokładności i odpowiedzialności w działaniu,
  • sumienności i terminowości w realizacji powierzonych zadań,
  • praktycznej znajomości pakietu MS Office,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • mile widziane doświadczenie w procesie zakupów.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych w ramach Akademii Wiedzy i Umiejętności EOS,
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji,
  • pozytywną atmosferę i pracę w zespole profesjonalistów,
  • pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie do opieki medycznej, karty Multisport).
Grupa EOS jest częścią międzynarodowej Grupy OTTO, dostarczającej usługi finansowe dostosowane doindywidualnych potrzeb klientów. Dzięki naszym pracownikom na całym świecie rozwijamy się każdego dnia.Oferujemy różnorodne działania w innowacyjnym środowisku pracy. Cenimy sobie kreatywność, uczciwość i zaufanie.