Strona główna   >   Oferty pracy   >   Kierownik kwater internatowych

Kierownik kwater internatowych

AMW TBS „KWATERA” Sp. z o.o., kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz, 2021-02-15

Ogłoszenie numer: 4207995, z dnia 2021-02-15

AMW TBS „KWATERA” Sp. z o.o.

AMW Towarzystwo Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o.o.

Obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Nr Ref.: Kierownik kwater internatowych - Bydgoszcz

Opis stanowiska

Prowadzenie nadzoru nad powierzonymi w zarządzanie/administrowanie kwaterami internatowymi w m. Bydgoszczy i m. Chełmno, w szczególności:

  • kwaterowanie/wykwaterowywanie/przekwaterowywanie mieszkańców kwater internatowych oraz sporządzanie wymaganych w tym zakresie dokumentów,
  • prowadzenie ksiąg internatowych, w tym: meldunkowej, stanu zakwaterowania, mienia, awarii i usterek oraz innych,
  • nadzorowanie, rozliczanie oraz koordynacja pracy firm świadczących usługi, w szczególności: sprzątania, konserwacji, prania bielizny pościelowej i pościeli oraz innych umów związanych z prawidłowym zarządzaniem/administrowaniem zasobem,
  • przygotowywanie zestawień umożliwiających rozliczenie dotacji budżetowej, zestawień stanu zakwaterowania oraz meldunku o zakwaterowaniu w kwaterach internatowych,
  • przygotowywanie rejestrów w zakresie wykonanej usługi prania bielizny pościelowej i pościeli oraz usługi sprzątania kwater internatowych,
  • sporządzanie i wręczanie mieszkańcom, zawiadomień o opłatach i zmianach stawek za zakwaterowanie,
  • przygotowywanie wniosków w ramach procedur zamówień publicznych na dostawy, usługi w zakresie podległego zasobu,
  • planowanie potrzebach zakupu/wymiany/wybrakowania wyposażenia internatowego, o potrzebach remontowych kwater internatowych,
  • prowadzenie usługi najmu miejsc i przygotowywanie obowiązującej w tym zakresie dokumentacji.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie,
  • znajomość programów komputerowych: pakiet MS Office (Word, Excel, Outlook) – w stopniu umożliwiającym samodzielną pracę,
  • prawo jazdy kat. B oraz możliwość dysponowania własnym samochodem (rekompensowane finansowo przez pracodawcę),
  • umiejętność rozwiązywania problemów, dobra organizacja czasu pracy, rzetelność, komunikatywność, odpowiedzialność, dyspozycyjność.

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie,
  • zatrudnienie na umowę o pracę na cały etat,
  • szkolenia zawodowe,
  • pakiet medyczny dla pracownika oraz możliwość nabycia pakietu dla rodziny na atrakcyjnych warunkach,
  • dodatkowe ubezpieczenie,
  • pakiet socjalny.

2021-03-02

Schindler Polska Spółka z o.o.

mazowieckie, Warszawa

2021-03-01

Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rakowiec”

2021-02-23

Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju

świętokrzyskie, Busko-Zdrój