Strona główna   >   Oferty pracy   >   Fakturzystka

Fakturzystka

Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu, kujawsko-pomorskie / Bocheniec, 2021-02-24

Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Miejsce pracy: Bocheniec
Numer: StPr/21/0103
OBOWIĄZKI:
ewidencjonowanie faktur zakupu i sprzedaży,organizacja pracy biurowej i dokumentów,organizacja korespondencji firmy,tworzenie tabeli, wykresów, cenników sprzedaży, dbanie o porządek w miejscu pracy,tworzenie projektów marketingowych,tworzenie sklepu internetowego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Bocheniec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

małopolskie, Gorlice

dzisiaj

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.

mazowieckie, Warszawa ul. Zaruskiego 4

dzisiaj

F.H. Sawex Sp .z o.o.

mazowieckie, Rajec Poduchowny

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

śląskie, Żabnica