Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystentka dyrektora

Asystentka dyrektora

Miejski Urząd Pracy w Płocku, mazowieckie / Płock, 2021-02-17

Miejski Urząd Pracy w Płocku
Miejsce pracy: Płock
Numer: StPr/21/0114
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie terminarza. Organizacja czasu pracy. Organizowanie i obsługiwanie spotkań i konferencji. Sporządzenie korespondencji wychodzącej. Przyjmowanie korespondencji przychodzącej i organizowanie zaopatrzenia biura w art. spożywcze, materiały biurowe i reklamowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Wykształcenie: gimnazjalne, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Kobiety do 30 roku życia, długotrwale bezrobotne (zgodnie z definicją przyjętą przez Komisję Europejską), spełniające warunki skierowania do programu.

Miejsce pracy:

Płock

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Płocku

dzisiaj

Arcos FM PL

dolnośląskie, Wrocław

dzisiaj

Arcos FM PL

wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski - Galeria Ostrovia

dzisiaj

Prefa Sp. z o.o.

małopolskie, Krzeszowice