Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent nauczyciela przedszkola - stażysta

Asystent nauczyciela przedszkola - stażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie, pomorskie / Wejherowo, 2021-02-19

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Miejsce pracy: Wejherowo
Numer: StPr/21/0193
OBOWIĄZKI:
- wypełnianie czynności opiekuńczych i obsługowych w stosunku do wychowanków przedszkola dotyczących higieny osobistej, dokarmiania dzieci, pomocy w ubieraniu- uczestnictwo w zajęciach zespołowych prowadzonych przez nauczyciela oraz pomoc w ich organizowaniu i przeprowadzaniu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

mile widziane wykształcenie pedagogiczne lub w trakcie nauki, odpowiedzialność, opiekuńczość, cierpliwość, opanowanie, spostrzegawczość, podzielność uwagi

Miejsce pracy:

Wejherowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

dzisiaj

Atos Poland Global Services sp. z o. o.

mazowieckie, Warszawa

dzisiaj

ESOLEO Sp. z o.o.

dzisiaj

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

dzisiaj

Grupa ERBUD

zachodniopomorskie, Szczecin