Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent Kierownika Serwisu / Pracownik biurowy

Asystent Kierownika Serwisu / Pracownik biurowy

Emtor Spółka z o.o., małopolskie / Kraków, 2021-10-13

Emtor Sp. z o.o. wyłączny przedstawiciel marki Yale®, największa polska prywatna firma w branży
transportu wewnętrznego, zatrudni osobę z Krakowa i okolic na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Główne zadania na stanowisku:
  • Realizowanie i koordynowanie prac serwisowych
  • Utrzymywanie kontaktu z klientami w kwestii bieżącej obsługi serwisowej
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej oraz spraw administracyjnych działu Serwisu
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
  • Dobra umiejętność obsługi komputera
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Profesjonalny cykl szkoleń i rozwój umiejętności zawodowych
  • Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy
  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe
  • Atrakcyjne pakiety medyczne i sportowe
Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest Emtor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu (KRS: 0000122446). Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się na stronie https://www.emtor.pl/pl/o-nas/rozporzadzenie-o-ochronie-danych-osobowych.html

Prosimy o opatrzenie przekazywanych dokumentów aplikacyjnych, następującym oświadczeniem lub oświadczeniami:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach aplikacyjnych, przez Emtor Sp. z o.o. na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a ogólnego rozporządzenia o danych osobowych (RODO) w celu przeprowadzenia rekrutacji. Oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o możliwości wycofania tej zgody w dowolnym momencie”

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Emtor Sp. z o.o. na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a ogólnego rozporządzenia o danych osobowych (RODO) w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji. Oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o możliwości wycofania tej zgody w dowolnym momencie.”

Podanie danych jest dobrowolne. Jeżeli dokumenty aplikacyjne nie będą opatrzone zgodą na przetwarzanie danych na cele aktualnej rekrutacji, nie będzie możliwe przeprowadzenie względem Pani/Pana procesu rekrutacji. W przypadku niewyrażenia zgody na przetwarzanie danych dla celów przyszłych rekrutacji, dane nie będą mogły zostać wykorzystane do przyszłych rekrutacji.

Jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody to również przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed dokonaniem jej cofnięcia.

dzisiaj

Varroc Lighting Systems

lubelskie, Niemce

dzisiaj

Contact Center

mazowieckie, Warszawa

wczoraj

MOTOKARIERA S.C.

wczoraj

Szczęśniak Pojazdy Specjalne

śląskie, Bielsko-Biała