Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent działu handlowego

Asystent działu handlowego

Euronova Sp.z o.o. Sp.k., małopolskie / Kraków, 2021-03-04

Ogłoszenie numer: 4246774, z dnia 2021-03-04

Euronova Sp. z o.o. Sp.k
Jesteśmy producentem mebli i krzeseł biurowych
zajmujemy się wyposażeniem biur
Poszukujemy

do pracy kandydatów
na stanowisko

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • Sprawna obsługa i wsparcie Działu Handlowego przy realizacji bieżących zadań
  • Nadzór nad dokumentacją Działu Handlowego
  • Przygotowywanie ofert wyposażenia
  • Obsługa klientów (telefoniczna, korespondencyjna, bezpośrednia)

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (związane z architekturą wnętrz, grafiką będzie dodatkowym atutem)
  • Doświadczenie w projektowaniu i aranżacji wnętrz mile widziane
  • Praktyczna znajomość programów graficznych typu CAD
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole (projektowanie, nadzór i koordynacja)
  • Dokładność, sumienność

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pracę w firmie ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie proporcjonalne do kwalifikacji i osiąganych sukcesów
  • Miłą atmosferę
  • Niezbędne narzędzia pracy.

2021-03-03

Klient portalu Praca.pl

pomorskie, Reda

2021-03-01

Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

śląskie, Żory

2021-03-01

RADIOSTER Sp. z o. o.

śląskie, Katowice

2021-02-22

OLDAR Group Sp. z o.o.

mazowieckie, Warszawa (okolice), Sokołów (pow. pruszkowski)