Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent ds. księgowości

Asystent ds. księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie, śląskie / Hażlach, 2022-01-14

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Miejsce pracy: Hażlach
Numer: StPr/21/1942
OBOWIĄZKI:
określony w programie stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak

Wymagania inne:

[Minimalne kwalifikacje niezbędne do podjęcia stażu na danym stanowisku] : bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office ( Excel, Word) mile widziany/a student/ka kierunku: ekonomia, prawo, zarządzanie zasobami ludzkimi, administracja[Predyspozycje psychofizyczne i zdrowotne] : doskonała organizacja pracy, skrupulatność, rzetelność i systematyczność, elastyczność i otwartość na naukęOferta skierowana do osób bezrobotnych w wieku do 30 r.ż. w ramach projektu pn. "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie cieszyńskim".

Miejsce pracy:

Hażlach

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

wczoraj

WEGNER Spółka z o.o. Spółka k.

wielkopolskie, Poznań

wczoraj

Contract Administration Sp. z o.o.

mazowieckie, Warszawa

wczoraj

Budimex SA